Podstránky: Aktuálně sháníme  | Právo umírat bezbolestně  | Přístroje a zdravotnické pomůcky  | Mediální kampaň ke zlepšení povědomí o hospicích  | Světový den hospice a paliativní péče  | Vzdělávání odborného personálu v hospicích  | Poradenství pro terminálně nemocné, jejich rodiny a blízké  | Společný projekt NF Umění doprovázet a Whirlpool, CR spol. s r.o.  | Půjčovna kompenzačních pomůcek  | Jak jsme již pomohli 


Domácí hospic Sdílení o.p.s. v Telči

Pro Domácí hospic Sdílení v Telči sháníme v současné době finanční prostředky ve výši 31 508 Kč na pořízení lineárního dávkovače léků pro těžce nemocné pacienty v domácí péči.

Pokud se nám rozhodnete na nákup tohoto lineárního dávkovače přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 200605. Děkujeme Vám!!

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa v Rajhradě u Brna

Pro Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa v Rajhradě u Brna se snažíme získat 80 tisíc Kč na pořízení dvou polohovacích lůžek s příslušenstvím pro pacienty tohoto hospice.

Pokud se nám rozhodnete na nákup polohovacích lůžek přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 200605. Děkujeme!!

Hospic Sv. Jiří v Chebu, o.p.s. - pobočka v Tachově

Pro klienty mobilního hospice v Tachově bychom rádi sehnali finanční částku ve výši 40 tisíc Kč na nákup léků a zdravotnického materiálu .

Pokud se nám rozhodnete na nákup léků a zdravotnického materiálu přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 200601. Děkujeme Vám!!

Hospic sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích

Pro klienty Hospice sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích bychom rádi sehnali finanční částku ve výši 40 tisíc Kč na nákup léků a zdravotnického materiálu.

Pokud se nám rozhodnete na nákup léků a zdravotnického materiálu přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 200601. Děkujeme Vám!!

Za jakoukoli finanční pomoc jsme Vám velmi vděčni! Děkujeme, že nás podporujete!

Zůstaňte v kontaktu. Novinky e-mailem.

Nechte si občas do schránky poslat aktuality.
Hlavní navigace:


Zajímá Vás, jak se žije v českých hospicích?

Klikni a dozvi se více


Pouhá stokoruna pomůžeumírajícímu člověku prožít celý den bez bolesti

Našli jste zde potřebné informace?

Doporučte Umění doprovázet svým známým.

Zadejte Váš e-mail a doporučte tyto stránky