Podstránky: Aktuálně sháníme  | Právo umírat bezbolestně  | Přístroje a zdravotnické pomůcky  | Mediální kampaň ke zlepšení povědomí o hospicích  | Světový den hospice a paliativní péče  | Vzdělávání odborného personálu v hospicích  | Poradenství pro terminálně nemocné, jejich rodiny a blízké  | Společný projekt NF Umění doprovázet a Whirlpool, CR spol. s r.o.  | Půjčovna kompenzačních pomůcek  | Jak jsme již pomohli 


Domácí hospic Jordán, o.p.s. v Táboře

Pro klienty s kostními metastázemi Domácího hospice Jordán bychom rádi sehnali finanční částku ve výši 19 tisíc Kč na nákup speciální antidekubitní matrace tzv. repose.

Pokud se nám rozhodnete na nákup této antidekubitní matrace přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 200605. Děkujeme Vám!!

Domácí hospic Křídla v Sedlčanech

Pro klienty Domácího hospice Křídla sháníme finanční částku ve výši 30 tisíc Kč na pořízení lineárního dávkovače léků.

Pokud se nám rozhodnete na nákup tohoto lineárního dávkovače přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 200605. Děkujeme Vám!!

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Začátkem roku 2018 jsme při nadačním fondu založili půjčovnu kompenzačních pomůcek, které umožňují těžce nemocnému člověku zůstat ve svém domácím prostředí a zaroveň mu zaručí potřebnou péči. V průběhu roku se nám podařilo půjčovnu vybavit potřebnými pomůckami, o které je velký zájem, ale dosti často se nám stává, že klient požaduje i dovezení pomůcky domů, neboť nemá možnost si ji sám odvézt. Rádi bychom tento problém do budoucna vyřešili tím, že zakoupíme dodávku a budeme tak moci nabízet komplexní službu včetně dovozu pomůcky ke klientovi. Zatím máme 300 tisíc Kč, stále nám však zbývá sehnat 75 tisíc Kč!!!

Pokud se nám rozhodnete na nákup této dodávky přispět, můžete tak učinit na č. účtu 0397915339/0800, var. symbol 201901. Děkujeme!!

Za jakoukoli finanční pomoc jsme Vám velmi vděčni! Děkujeme, že nás podporujete!

Zůstaňte v kontaktu. Novinky e-mailem.

Nechte si občas do schránky poslat aktuality.
Hlavní navigace:


Zajímá Vás, jak se žije v českých hospicích?

Klikni a dozvi se více


Pouhá stokoruna pomůžeumírajícímu člověku prožít celý den bez bolesti

Našli jste zde potřebné informace?

Doporučte Umění doprovázet svým známým.

Zadejte Váš e-mail a doporučte tyto stránky