Podstránky: Novinky  | Poslání a cíle  | Správní rada  | Revizor  | Výroční zprávy  | Statut  | Pro žadatele 


Podpořte náš projekt Pomoc pečujícím rodinám na Rakovnicku

V rámci programu ČSOB pomáhá regionům byl náš projekt Pomoc pečujícím rodinám na Rakovnicku vybrán mezi čtyři projekty Středočeského kraje, který mohou lidé podpořit viz: https://www.csobpomaharegionum.cz/detail-projektu/580-pomoc-pecujicim-rodinam-na-rakovnicku

ČSOB přispěje organizacím dle pořadí 50 000, 40 000, 30 000 a 25 000 Kč. Pořadí se určuje podle toho, kolik vybereme v období od 2. 6. 2020 do 2. 7. 2020 na tento projekt peněz. Finanční prostředky můžete posílat  na určený bankovní účet č. 101 7777 101/0300 s variabilním symbolem 20201203 viz:  Letak

Takže, čím více peněz vybereme, tím více od ČSOB získáme a tím více pomůcek budeme moci zakoupit! MOC ZA VAŠI PODPORU DĚKUJEME!!


Děkujeme našim fanouškům na GIVT.cz

Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás podpořili svými nákupy přes GIVT.cz. Díky vašim nákupům jsme nyní od GIVT.cz obdrželi částku 2 883 Kč. Moc děkujeme!!

A pokud chcete  Nadační fond Umění doprovázet podporovat i nadále, můžete tak učinit zde: givt.cz/nadacni-fond-umeni-doprovazet. Děkujeme!!  Poděkování

Náš dar pomůže čerčanskému hospici zakoupit kardiacké křeslo

Finanční dar ve výši 23 tisíc Kč jsme v úterý 10.března 2020 osobně předali ředitelce Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech. Dar je určen na nákup kardiackého křesla pro imobilní pacienty hospice.

"Kardiacké křeslo umožňuje imobilním pacientům nejen pohyb v prostorách hospice, ale zároveň na něm lze šetrně provádět i odběry či aplikovat infuze," říká PharmDr. Monika Horníková, MHA, ředitelka hospice. "Poskytnutý dar od Nadačního fondu Umění doprovázet využijeme právě na nákup jednoho nového kardiackého křesla, které bude sloužit pacientům našeho hospice. Postupně tak nahrazujeme původní křesla, která již po 11 letech provozu dosluhují a my jsme nuceni je nahradit novými," dodává. Bližší informace viz: Tisková zpráva

Poděkování společnosti Procter&Gamble - Rakona

Děkujeme společnosti Procter&Gamble - Rakona za finanční dar ve výši 50 tisíc Kč na nákup kompenzačních pomůcek do naší půjčovny v Novém Strašecí. Dar jsme převzali z rukou generálního ředitele pana Tomáše Andraščíka na 50. jubilejním reprezentačním plese P&G - Rakona v sobotu 22. února 2020. Mnohokrát děkujeme za podporu!!

Nadační fond Umění doprovázet v soutěžním pořadu Kde domov můj

Nadační fond Umění doprovázet byl vybrán do soutěžního pořadu Kde domov můj, který moderuje Aleš Háma. Jedná se o zábavnou vědomostní soutěž, kterou ČT1 vysílá každý týden od pondělí do pátku v čase od 18,25 hodin. Za nadační fond soutěžil skvělý tým ve složení Ing. Bohumil Harák - člen správní rady, pan Miloslav Slaba - člen správní rady a houslový virtuos Jaroslav Svěcený jako patron fondu.

Byly to nervy, ale nakonec vše dobře dopadlo. Mnohokrát děkuji všem soutěžícím za odvahu a statečnost a panu Slabovi za krásných 20 tisíc, které pro nadační fond vyhrál. Už teď se moc těšíme na přímý přenos!! 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 38

Zůstaňte v kontaktu. Novinky e-mailem.

Nechte si občas do schránky poslat aktuality.
Hlavní navigace:


Zajímá Vás, jak se žije v českých hospicích?

Klikni a dozvi se více


Pouhá stokoruna pomůžeumírajícímu člověku prožít celý den bez bolesti

Našli jste zde potřebné informace?

Doporučte Umění doprovázet svým známým.

Zadejte Váš e-mail a doporučte tyto stránky